Ürünlerimiz

 

Baskılı Poşet Merkezi ne Hoşgeldiniz.

Bilindiği gibi, tüm dünyada alışveriş esnasında birden çok ürün veya eşyanın daha kolay taşınabilmesi için çeşitli buluşlar icatlar çıkarılmış ve çıkarılmaya devam etmektedir.
Bunların arasında en belirgin ve en yaygın olanı ise plastik poşettir.
Hemen hemen her boy ve ebatta her sektörde ambalaj malzemesi olarak kullanılan plastik poşetler açık hava reklamcılığı alanında da çok işe yaramaktadır.
Market, manav, kasap, züccaciye, pastane, şarküteri, bakkal, nalbur, ev tekstili, giyim, mağaza, showroom ve daha sayamayacağımız pek çok sektörde alışveriş yapan insanların mağazadan çıkarken ellerinde firma logosu veya işyerinin kurumsal isminin basılı olduğu reklam amaçlı olarak özel baskı yapılmış baskılı poşetler ile çıktıklarına şahit olmaktayız.

Reklam sektörünü takip eden kuruluşların veya işyerlerinin reklam maliyetlerinden kaçmadan neredeyse bir servet niteliğinde bütçe gerektiren birçok reklam çalışmaları yaptıklarını biliyoruz. Televizyon reklamları bunların en başında gelmektedir.

İstanbulun en işlek caddelerinden birinde bir bilboard kiralamak ne kadar bir maliyet gerektirecektir? kaç kişiye hitap edecektir? kaç defa okunacaktır? tabi etkili bir reklam çalışması olduğunu kabul ediyoruz.

Birde olaya şu gözle bakın,
Bu güne kadar işyerinizde müşterilerinize alışveriş esnasında ürün taşıma kolaylığı bakımından yardımcı olmak için verdiğiniz ve eve kadar ellerinde taşıdığı poşetlerin size ne kadarlık bir maliyetleri var?
Düşünün işyerinizden bir günde 10 kişi alışveriş yapmış olsun. Bu müşterilerin her biri gidecekleri yere kadar sizin firmanızın logosunu ve ismini taşıyan baskılı poşetleri adeta bir pankart gibi taşıyarak sizin reklamınız yapmaktadırlar. Her bir kişi yolda yürürken en az 10 kişi ile karşılaşmaktadır. İstanbul gibi büyük metropollerde bu sayı 1000 ile ifade edilmektedir. Siz sadece 10 tane baskılı poşet kaybettiniz. Bunun maddi bir kayıp olmadığını zaten çok iyi biliyorsunuz.
Hergün en az 100 kişi sizin firmanızın ismini okuyacak duyacak ve göz aşinalığı olacak. Bunun ne kadar kıymetli bir kazanç ve ne kadar verimli  bir reklam çalışması  olduğunu da çok iyi biliyorsunuzdur.

O halde piyasadan aldığınız ucuz sıradan baskısız  poşetlere veda edin ve bizi arayın. Size bir telefon kadar yakınız üst menüde iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
Sizin kurumsal prestijinize ve müşterilerinizin eline yakışacak çok şık tasarımlar ile donatılmış, adeta bir reklam harikası olan baskılı poşetlerinizi hemen hazırlayıp adresinize gönderelim.

Yada aşağıdaki bağlantıları kullanarak istediğiniz konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Baskılı Mağaza Poşeti ve Örnek Baskılı Poşet Resimleri
Özel Baskılı Poşet Çeşitleri ve Resimleri
Özel Baskılı Yumşak Saplı Poşet Modelleri
El Takviyeli ve Takviyeli Baskılı Poşet
Baskılı Atlet Poşet Modelleri ve Fiyatları
Baskılı Hışır Poşet Çeşitleri ve Örnekleri

Sitemizdeki diğer baskılı poşet ile ilgili haber ve bilgilere ulaşmak için üst ve alt menüden veya sol bölümde yer alan baskılı poşet kategorilerinden, baskılı poşet yazılardan, ve baskılı poşet etiketlerinden yararlanabilirsiniz.

  1. hassan Posted on You can name your blog on your own name like miror, one thing more, you should name it acodcirng to your interest.

Bu yazıya yorum yapmak istermisiniz ?

Email adresinizi kimse görmeyecek.

Yorumlarınızın admin onayından geçeceğini unutmayınız.